SKU : 23161
10.855,00 KM 9.769,50 KM
| Raspon snage | 6,4 – 19,2 kW |
|---|---|
| Klasa energetske učinkovitosti | A+ |
| Promjer dimovodnog kanala | 200 mm |
| Učinkovitost | 83,3 % |
| Emisije CO | (13% O2) 0,09% |
| Temperatura dimnih plinova | 267°C |
| Propuh dimnjaka | 12±2 Pa |
| Maksimalna duljina trupca | 430 mm |
| Promjer ulaza zraka | 125 mm |
| Aktivno područje unosa | 500 cm² |
| Aktivno područje ispuha | 700 cm² |
| Garancija | 5 godina *Napomena: Garanciju na staklo ne dajemo* |
| Težina | ~360 kg |
| Vrsta kamina | Trostrani |
| Način otvaranja vrata | Lift otvaranje |
+387 34 352 099
+387 63 919 966
termika@tel.net.ba
Ulica kralja Zvonimira 44
80240 Tomislavgrad