SKU : 23168
2.555,00 KM 2.299,50 KM
| Snaga | 7,1 kW |
|---|---|
| Raspon snage | 4,4 – 8,5 kW |
| Klasa energetske učinkovitosti | A+ |
| Promjer dimovodnog kanala | 150 mm |
| Učinkovitost | 82,8% |
| Emisije CO | (13% O2) 0,104 % |
| Temperatura ispušnih plinova | 250°C |
| Propuh dimnjaka | 12±2 Pa |
| Maksimalna duljina trupca | 500 mm |
| Promjer ulaza zraka | 125 mm |
| Aktivni ulaz polja | 355 cm² |
| Aktivni terenski izlaz | 497 cm² |
| Garancija | 5 godina *Napomena: Garanciju na staklo ne dajemo* |
| Masa | ~ 136 kg |
| Dodatna oprema | – uz nadoplatu Crni sitotisak, ručka s druge strane, crna unutarnja podstava |
| Vrsta kamina | Kutni |
| Način otvaranja vrata | Bočno otvaranje |
+387 34 352 099
+387 63 919 966
termika@tel.net.ba
Ulica kralja Zvonimira 44
80240 Tomislavgrad