SKU : 23182
3.540,00 KM 3.186,00 KM
| Raspon snage | 4,8 – 14,4 kW |
|---|---|
| Klasa energetske učinkovitosti | A |
| Promjer dimovodnog kanala | 200 mm |
| Učinkovitost | 78,4 % |
| Emisije CO | (13% O2) 0,049% |
| Temperatura dimnih plinova | 258°C |
| Propuh dimnjaka | 12±2 Pa |
| Maksimalna duljina trupca | 300 mm |
| Promjer ulaza zraka | 125 mm |
| Aktivno područje unosa | 125 mm |
| Aktivno područje ispuha | 840 cm² |
| Garancija | 5 godina *Napomena: Garanciju na staklo ne dajemo* |
| Vrsta kamina | Kutni |
| Način otvaranja vrata | Bočno otvaranje |
+387 34 352 099
+387 63 919 966
termika@tel.net.ba
Ulica kralja Zvonimira 44
80240 Tomislavgrad